AOA Sit Fit
10:00 am - 11:00 am
Alexandra Cortese
Total Body Conditioning
10:00 am - 10:55 am
Jonathan Wood
AOA Stretch
11:00 am - 11:55 am
Alexandra Cortese
AOA Cardio and Conditioning
12:00 pm - 01:00 pm
Alexandra Cortese
Indoor Cycling
12:15 pm - 01:00 pm
Jonathan Wood
Aqua Aerobics
12:30 pm - 01:30 pm
Juliet N
Beginner Tai Chi
01:00 pm - 02:00 pm
Tom Campbell
Pilates Mat
05:30 pm - 06:30 pm
Shane A
Restorative Yoga
06:30 pm - 07:30 pm
Mark Saferstein
Jin Sei Ryu Karate-Do
07:00 pm - 08:00 pm
Mel R
Indoor Cycling
07:15 am - 08:00 am
Court Passant
Chair Yoga
09:00 am - 10:15 am
Shane A
AOA Cardio and Strength Training
10:00 am - 11:00 am
Brian Hurley
TRX
11:00 am - 11:55 am
Jonathan Wood
Pilates Mat
12:00 pm - 01:00 pm
Melissa Ricci
TRX
12:00 pm - 01:00 pm
Jonathan Wood
MELT
05:00 pm - 05:50 pm
Liz Barkan
Afya Afro Jazz
06:00 pm - 07:00 pm
Hatha Yoga
06:30 pm - 07:30 pm
Carol Cate
TRX
06:30 pm - 07:30 pm
Josue Castaneda
Stretching
07:15 pm - 08:15 pm
AOA Sit Fit
10:00 am - 11:00 am
Alexandra Cortese
Total Body Conditioning
10:00 am - 10:55 am
Jonathan Wood
AOA Cardio and Conditioning
11:00 am - 11:55 am
Alexandra Cortese
Indoor Cycling
11:15 am - 12:00 pm
Jonathan Wood
AOA Stretch
12:00 pm - 01:00 pm
Alexandra Cortese
Dancealates
12:00 pm - 01:00 pm
Melissa Ricci
Aqua Exercise
12:30 pm - 01:30 pm
Juliet N
AOA Balance
01:15 pm - 02:00 pm
Alexandra Cortese
Pilates Mat
05:30 pm - 06:20 pm
Shane A
Vinyasa Yoga
06:00 pm - 07:30 pm
Jorge Sevillano
Zumba
06:30 pm - 07:30 pm
Ebony Abdul-Majeed
Pilates Mat
09:15 am - 10:15 am
Melissa Ricci
Chair Yoga
10:30 am - 11:45 am
Shane A
Total Body Conditioning
10:30 am - 11:30 am
Maki Fowler
AOA/Beginner TRX
11:00 am - 11:50 am
Jonathan Wood
TRX
12:00 pm - 01:00 pm
Jonathan Wood
Beginner Tai Chi
09:00 am - 09:55 am
Tom Campbell
Indoor Cycling
09:15 am - 10:00 am
Mike V
Intermediate Tai Chi
10:00 am - 10:45 am
Tom Campbell
Total Body Conditioning
10:00 am - 11:00 am
Brian Hurley
Vinyasa Yoga
11:00 am - 12:30 pm
Mark Saferstein
TRX
12:00 pm - 01:00 pm
Josue Castaneda